Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

O nas

Wiele lat poszukiwań, setki badań i prac badawczych, godziny spędzone w laboratorium. Efekt?

Unikalna i stale rozwijana linia kosmetyków bazująca na aktywnym składniku Spiralin®, pozyskiwanym w naturalny sposób z mikroalgi Spirulina Platensis. To właśnie obecność tej wyjątkowej substancji sprawia, że kosmetyki z linii skinicer® i Spirularin® nie tylko pielęgnują, ale i chronią - dlatego polecane są zwłaszcza osobom ze szczególnie problematyczną skórą.

Aktywny składnik Spiralin®

To, co sprawia, że nasze kosmetyki są tak skuteczne, to zawartość chronionej patentem substancji aktywnej Spiralin®, pozyskiwanej z mikroalgi Spirulina Platensis. Znajdziesz ją w liniach kosmetyków:

  • skinicer® REPAIR CARE, która doskonale uzupełnia codzienną pielęgnację osób borykających się z trądzikiem pospolitym, grudkowo-krostkowym i różowatym. Świetnie sprawdzi się również w przypadku skóry suchej i wrażliwej;
  • skinicer® BEAUTY, która stanowi połączenie kosmetyków pielęgnujących i upiększających. Pomadki i lakiery z tej serii to doskonałe uzupełnienie pielęgnacji z skinicer® REPAIR CARE;
  • Spirularin®, która pielęgnuje i chroni skórę problematyczną oraz wrażliwą, gdzie źródłem zaburzeń są wirusy, bakterie lub grzybica.

Wyłączny dystrybutor

W 2012 roku podczas targów kosmetycznych Beauty w niemieckim Duesseldorfie trafiliśmy na pokaz firmy Ocean Pharma z Hamburga. Sala wypełniona po brzegi obiecywała fascynującą prezentację - jednak co, czego byliśmy świadkami, przerosło nasze oczekiwania.

Wykład przeprowadzony przez prof. dr Kristiana Reicha z Kliniki Dermatologicznej w Hamburgu wzbudził nasz niepohamowany entuzjazm. Według ich specjalistów, grzybica, grzybica skóry, grzybica paznokci, skóra trądzikowa, opryszczka, nawilżenie skóry, pękające pięty, pielęgnacja stóp, kurzajki mają wspólny, pielęgnacyjny mianownik.

O czym mowa?

O uzyskanym w drodze opatentowanego procesu ekstrakcji wyciągu Spiralin®, z mikroalgi Spirulina Platensis. Wyniki badań i zdjęcia przed/po jedynie utwierdziły nas w przekonaniu, że oto stoimy przed pielęgnacyjną rewolucją. Wyjątkowymi formułami Ocean Pharma postanowiliśmy podzielić się również w Polsce - jako W&P Cosmetics jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tych innowacyjnych kosmetyków w kraju.

Pracujemy z najlepszymi

Oceanpharma

Producent i współtwórca kosmetyków

Dermatologikum Berlin

Dermatolog i alergolog, współtwórca kosmetyków, propagator ich stosowania w sytuacji, gdy leki niosą ze sobą niepożądane skutki uboczne

Geomar

Jeden z największych na świecie instytutów oceanologicznych.

Nasz zespół

Leszek Pliskin

Leszek Pliskin

Założyciel firmy WP COSMETICS

Przedsiębiorca i założyciel WP COSMETICS – wyłącznego dystrybutora kosmetyków z linii skinicer® i Spirularin®

To właśnie on odpowiedzialny jest za obecność innowacyjnych preparatów z Ocean Pharma na polskim rynku.

Monika Borowska

Marketing & PR Manager

Odpowiada za kształtowanie i rozwój relacji z klientami detalicznymi oraz gabinetami kosmetycznymi. W zakresie marketingu - tworzy i nadzoruje politykę firmy WP Cosmetics.

tel. 510 427 791

e-mail. monika.borowska@wp-cosmetics.pl

Monika Borowska
Leszek Majda

Leszek Majda

Przedstawiciel

Odpowiedzialny za rozwój relacji z hurtowniami i sieciami sprzedaży.

tel. 504 537 935

Nasi specjaliści

Ania Niedziółka

Od lat z powodzeniem stosuje w swojej praktyce podologicznej kosmetyki serii Spirularin.

Gabinet Podologiczny "Podomania",
ul. Spółdzielcza 16, 26-200 Końskie
tel. 796 926 606
Lidia Lepiarz

Jest zafascynowana efektami stosowania w swojej praktyce przede wszystkim kosmetyków linii skinicer.

FOREVER YOUNG - STUDIO KOSMETYKI LIDIA LEPIARZ
Gen. Władysława Sikorskiego 34, 42-202 Częstochowa, śląskie
tel. 502 710 194
Ewelina Bień

Szkoleniowiec, kosmetyczka, stylistka paznokci, pedikiurzystka, specjalistka makijażu permanentnego docenia zalety pracy korzystając z naszych kosmetyków.

Świat Piękna Salon kosmetyczno-fryzjerski
Ul. Sokolska 78, 40-086 Katowice
tel. 885 596 009

Kosmetyki WP Cosmetics mogą być również dostępne w codziennej praktyce Twego gabinetu, instytutu urody czy spa. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

Zyskaj niższe ceny i dołącz do ambasadorów marki Załóż konto

Materiały filmowe

Do góry