Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Czas i koszty dostawy

ZAMÓWIENIA

 

W takcie składania Zamówienia, do momentu naciśnięcia przycisku „potwierdź zakup” klient ma możliwość korygowania wprowadzonych danych poprzez dodanie lub usunięcie danych pozycji. Zmiany Zamówienia można dokonać również przez kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości e-mail.

Realizacja zamówienia nastąpi jednorazowo, w dni robocze w godzinach pomiędzy 8.00 a 16.00. Zamówienia składane po godzinie 16.00 i w dni świąteczne lub wolne od pracy, w tym sobotę, będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 


 

DOSTAWA

 

Towar  dostarczany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, pocztą kurierską. Klient jest zobowiązany do poniesienia kosztów dostawy towaru.
W przypadku wyboru formy płatności przy pomocy przelewu bankowego, towar zostanie dostarczony niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

 


 

CZAS DOSTAWY

 

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi do 2 dni roboczych.
Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Gdy Twoja paczka zostanie przygotowana do wysyłki, zostaniesz powiadomiony o tym w e-mailu.

 


 

ODBIÓR

 

Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę.

 

Do góry