Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Zrób sobie lub najbliższym wyjątkowy prezent!

Zrób sobie lub najbliższym wyjątkowy prezent!

Historia dawania prezentów

Wręczanie darów to zwyczaj stary jak świat. O darach właściwie można mówić od początku istnienia człowieka. Już w czasach plemiennych kultura ludzi oparta była na wymianie dóbr. Tutaj można było mówić o różnego rodzaju dobrach: o dobrach materialnych, o usługach czy wymianie kobiet. Wymiana darów to jednak nie to samo co ofiarowanie prezentu. Prezent dajemy bezinteresownie i nie oczekujemy nic w zamian. Obecnie być może nie oczekujemy wzajemności w postaci konkretnego prezentu, ale w postaci życzliwego nastawienia, uśmiechu, różnego rodzaju miłych reakcji w stosunku do obdarowującego. Dodaje, że kiedyś dar musiał zastąpić dar. Na przykład w kulturze Indian w Kolumbii Brytyjskiej istniała konkretna tradycja zwana „potlaczem”. Im ktoś był ważniejszy, tym więcej musiał prezentów dać rywalom. Istniała rywalizacja polegająca na wręczaniu ogromnej liczby prezentów drugiej osobie. Polegało to też na niszczeniu dóbr materialnych, które miało się przy sobie, żeby pokazać rywalowi, że one dla niego nie znaczą wiele.

Zestawy świąteczne idealne na prezent!

Zestawy kosmetyków to nie tylko pomysł na obdarowanie najbliższej osoby, ale i świetny sposób na sprawienie sobie bardzo przyjemnego prezentu. Sprawdź naszą ofertę na gotowe zestawy. Nasze produkty pielęgnują, chronią, regenerują i rewitalizują. Innowacja kryje się w składzie: kosmetyki oparliśmy na opatentowanym składniku Spiralin® i pozbawiliśmy syntetycznych środków konserwujących, silikonów czy substancji na bazie olejów mineralnych. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Rekomendowane dla kobiet w ciąży i karmiących. Bezpieczne dla dzieci, alergików, diabetyków oraz leczących się onkologicznie.

Wyjątkowy prezent – z myślą o Tobie

Zestaw świąteczny nr 1

Zdrowych i szczęśliwych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy Zespół W&P Cosmetics!

Dołącz do profesjonalistów i sprzedawaj kosmetyki z linii skinicer® i Spirularin® w swoim gabinecie.

Włącz kosmetyki z linii skinicer® i Spirularin® do sprzedaży oraz stosowanych zabiegów i podaruj swoim Klientom najwyższą możliwą jakość. Sprawdź naszą specjalną ofertę dla salonów kosmetycznych.

dołącz
Dołącz do profesjonalistów
Do góry