Spirularin®

skinicer® REPAIR CARE

Skinicer® Beauty

Skinicer® Beauty

Spirularin®

Spirularin® czyli profesjonalna pielęgnacja i ochrona suchej skóry z wykorzystaniem aktywnej substancji spiralin® pozyskanej z mikroalgi gatunku Spirulina Platensis.

 • Pielęgnacja suchej skóry,
 • pielęgnacja stóp i dłoni,
 • pielęgnacja i ochrona paznokci…

…w tym celu kosmetyki serii Spirularin® stanowią rewelacyjną alternatywę..

Seria kosmetyków jest rezultatem wspólnych badań i prac dermatologów oraz podologów.

Spirularin® oferuje absolutnie wyjątkowe spektrum działania kosmetyków pielęgnacyjnych zapewniając:

 • pielęgnację i ochronę w przypadku grzybicy paznokci i infekcji bakteryjnych,
 • skuteczną pielęgnację i ochronę skóry (grzybica skóry) dzięki zawartości wysokowartościowych, a przede wszystkim naturalnych składników,
 • fascynujące właściwości pielęgnacyjne i ochronne substancji czynnej pozyskanej z mikroalgi

W 2013 roku seria kosmetyków Spirularin® została uhonorowana przez specjalistyczne czasopismo dla dermatologów Ästhetische Dermatologie (Dermatologia Estetyczna) nagrodą

„Produkt roku 2013 w kategorii Dermatologia Estetyczna“.

Spirularin® …naturalnie dla Twej skóry!

 • 0 out of 5

  Krem przeciwko kurzajkom
  Spirularin®VS – 10 ml

  Spirularin® VS CREME - ochrona i pielęgnacja skóry podatnej na wirusa powodującego kurzajki.

  Spirularin® VS CREME inicjuje i wspomaga proces regeneracji zainfekowanej wirusem partii skóry. Podwyższona zawartość molekuł cukru (polisacharydu) w formule Spiralin® chroni zdrowe komórki przed wtargnięciem wirusa do ich wnętrza. Regularne stosowanie kosmetyku chroni niezainfekowane i powstające komórki natomiast te już zainfekowane w wyniku naturalnego procesu obumierają.

  Ważne: kluczem do sukcesu jest regularność stosowania kosmetyku.

  Spirularin® VS CREME …działa, naturalnie!

  93.00  brutto
 • 0 out of 5

  Krem przeciwko opryszczce
  Spirularin® HS CREME – 10 ml

  Seria Spirularin® HS CREME to preparaty na opryszczkę o bezbarwnym i neutralnym smaku. Zawiera wysokowartościowe, naturalne składniki (olejek krokoszowy, olejek jojoba i masło shea) wszystkie pochodzące z upraw ekologicznych. Efektywny filtr przeciwsłoneczny (UV 15) i aktywny składnik Spiralin® czynią z kosmetyku znakomitą alternatywę dla ochrony i pielęgnacji ust wrażliwych na opryszczkę. Pielęgnacja ust tym kosmetykiem ogranicza do minimum ryzyko wystąpienie zimna na ustach.

  Spirularin® HS CREME może i powinien być stosowany profilaktycznie.

  Znakomicie nawilża skórę ust.

  Spirularin® HS … działa, naturalnie!

  Kosmetyk został wyróżniony przez specjalistyczne, niemieckie czasopismo

  „Dermatologia Estetyczna” jako

  „Produkt roku 2013”!

  93.00  brutto
 • 0 out of 5

  Pianka
  Spirularin® MOUSSE – 35 ml

  Spirularin® MOUSSE - pianka do pielęgnacji i ochrony bardzo suchej skóry i skóry stóp. Konsystencja kosmetyku w postaci pianki nie jest przypadkowa. Właśnie taka forma kosmetyku jest najłatwiej przyswajana przez naszą skórę. Tym samym gwarantuje jej prawidłowe, głębokie nawilżenie, tak ważne dla jej właściwego funkcjonowania. A to najistotniejsze dla skóry bardzo suchej, pękającej skóry i pękających pięt. Zawarty w składzie mocznik (10%) zapewnia głęboką penetrację naskórka i skóry i przywraca jej optymalne, naturalne nawilżenie

  24.00  brutto
 • 0 out of 5

  Serum przeciwko grzybicy
  Spirularin®NS – 10 ml

  Jednym z komponentów aktywnego składnika Spiralin® jest enzym białka wytwarzany przez mikroalgę – chitynaza. Posiada on zdolność osłabiania ścian komórkowych grzybów poprzez rozkład ich struktury a w konsekwencji ich destrukcję. Warto dodać, że w podobny sposób przed grzybami broni się wiele roślin. Pielęgnacja paznokci i skóry wokół nich przy pomocy Spirularin® NS kompensuje zatem naturalne deficyty bariery ochronnej skóry. W skład Spirularin® NS wchodzą wysokowartościowe, nawilżające i pielęgnujące olejki jojoba, betainy pochodzenia roślinnego, wyciąg z lukrecji gładkiej i oczaru wirginijskiego. A efekt? Paznokcie oraz skóra wokół nich odzyskują swe naturalne nawilżenie. Więcej!: są chronione przed bakteriami i grzybicą i zdolne do szybkiej regeneracji.

  93.00  brutto
 • 0 out of 5

  Żel
  Spirularin® GEL – 100 ml

  Spirularin® GEL to idealna kompozycja naturalnych składników pochodzących z kontrolowanych upraw. Betainy zapewniają skuteczne i odpowiednie nawilżenie skóry. Powtórzmy: przede wszystkim o skuteczne i trwałe nawilżenie skóry chodzi! Tylko i wyłącznie taka skóra spełnia swe funkcje. Zawartość aktywnego składnika Spiralin® gwarantuje intensywną i skuteczną ochronę skóry przed bakteriami i grzybami. Lekko ściągające, przyjemnie chłodzące i odświeżające właściwości żelu czynią z niego idealnego towarzysza dla suchej skóry i pękających pięt. Kosmetyk zostaje błyskawicznie wchłaniany a ponadto: nie klei się! Spirularin® GEL - pielęgnacja i ochrona suchej skóry i skóry stóp.

  42.00  brutto

Spirularin® czyli profesjonalna pielęgnacja i ochrona suchej skóry z wykorzystaniem aktywnej substancji Spiralin® pozyskanej z mikroalgi gatunku Spirulina Platensis.

Seria kosmetyków jest rezultatem wspólnych badań i prac dermatologów oraz podologów.
Spirularin® oferuje absolutnie wyjątkowe spektrum działania kosmetyków pielęgnacyjnych zapewniając:
· pielęgnację i ochronę w przypadku grzybicy i infekcji bakteryjnych paznokci,
· skuteczną pielęgnację i ochronę skóry (grzybica skóry) dzięki zawartości wysokowartościowych, a przede wszystkim naturalnych składników,
· fascynujące właściwości pielęgnacyjne i ochronne substancji czynnej pozyskanej z mikroalgi Spirulina Platensis (Spiralin®),
· naturalne nawilżenie skóry.

Naturalne nawilżenie skóry jest zasadniczym wyzwaniem dla wszelkich kosmetyków pielęgnacyjnych. Brak naturalnego nawilżenia skóry to w efekcie:
· sucha skóra; szczególnie stopy,
· pękająca skóra (stopy!).

Pielęgnacja suchej skóry, pielęgnacja stóp i dłoni, pielęgnacja i ochrona paznokci… w tym celu kosmetyki serii Spirularin® stanowią rewelacyjną alternatywę.
Pielęgnacja stóp stanowi u większości nie lada wyzwanie! Zatem: dbajmy o STOPY.

Dzięki tym szczególnym właściwością, funkcja skóry jako naturalnej bariery chroniącej przed drobnoustrojom zostaje szybko i skutecznie przywrócona.
Te wyjątkowe walory uzasadniają stosowanie kosmetyków serii Spirularin® w przypadkach skóry suchej i wrażliwej, pękających pięt i tam gdzie źródłem zaburzeń jest niewystarczające nawilżenie skóry. Naturalne nawilżenie skóry przywraca jej funkcję naturalnej bariery przed wirusami, bakteriami lub grzybicą.

W 2013 roku seria kosmetyków Spirularin® została uhonorowana przez specjalistyczne czasopismo dla dermatologów Ästhetische Dermatologie (Dermatologia Estetyczna) nagrodą

„Produkt roku 2013 w kategorii Dermatologia Estetyczna“.

Spirularin® …naturalnie dla Twej skóry!