Spirularin®

skinicer® REPAIR CARE

Skinicer® Beauty

Skinicer® Beauty

skinicer® REPAIR CARE – be nice to your skin!

Seria kosmetyków skinicer® REPAIR CARE stworzona została dla utrzymania higieny, pielęgnacji i ochrony skóry trądzikowej (twarz, dekolt lub plecy) zwłaszcza tej szczególnie wymagającej; z tendencją do pojawiania się infekcji bakteryjnych np. trądzik pospolity, grudkowy, krostkowy i trądzik różowaty.

Typ skóry: mieszany, cera tłusta czy sucha jest w przypadku pielęgnacji tą serią kosmetyków drugorzędny. Dla każdego typu cery mamy odpowiedni kosmetyk.

skinicer® REPAIR CARE  pielęgnuje i chroni cerę dzięki:

 • zwiększeniu stopnia rewitalizacji skóry i jej zdolności do regeneracji oraz
 • efektywnej ochronie przed bakteriami.

Fundamentem takiego zakresu stosowania kosmetyków jest zawartość w składzie substancji aktywnej spiralin®. W połączeniu z wysokowartościowymi, roślinnymi komponentami pielęgnującymi oraz naturalnymi olejkami skinicer® REPAIR CARE oferuje nadzwyczajne możliwości pielęgnacyjne i ochronne dla Twej skóry trądzikowej.
Ważne: skinicer® REPAIR CARE  z powodzeniem może być stosowany celem pielęgnacji każdej skóry; nie tylko pielęgnacji skóry trądzikowej.

Dla skóry z tendencją do nadmiernego przetłuszczania zalecana jest pielęgnacja przy pomocy skinicer® REPAIR CLEANSER i skinicer® REPAIR SERUMSkóra sucha i cera mieszana wymagają pielęgnacji przy pomocy skinicer® REPAIR CLEANSER i skinicer® REPAIR CREME.

skinicer® REPAIR MASK to maseczka kosmetyczna dla intensywnej pielęgnacji skóry twarzy. Doskonale  uzupełnia atuty stosowania kosmetyków serii skinicer® REPAIR CARE wydatnie poprawiając ukrwienie skóry.

 

W roku 2014  niemiecki periodyk „Dermatologia Estetyczna” uhonorował serię kosmetyków skinicer® REPAIR CARE przyznając im tytuł:

„Produkt roku w kategorii Dermatologii Estetycznej”.

 • 0 out of 5

  Krem do twarzy
  skinicer® REPAIR CREME – 30 ml

  skinicer® REPAIR CREME  to krem z zawartością substancji czynnej Spiralin® przeznaczony dla cery suchej i cery mieszanej; a więc przede wszystkim dedykowany skórze wieku dojrzałego i zaawansowanego. Obok właściwości przeciwbakteryjnych, zdolności do pobudzania procesu rewitalizacji i regeneracji komórek skórnych szczególnie istotna jest zdolność do stymulacji produkcji kolagenu przez fibroblasty.

  189.00  brutto
 • 0 out of 5

  Maseczka do twarzy
  skinicer® REPAIR MASK – 40 ml

  Maseczka skinicer® REPAIR MASK uzupełnia zakres stosowania kosmetyków do pielęgnacji i ochrony skóry przetłuszczającej się (skinicer® REPAIR CLEANSER i skinicer® REPAIR SERUM ) lub skóry mieszanej/suchej (skinicer® REPAIR CLEANSER i skinicer® REPAIR CREME). Zapewnia znakomite efekty czyli naturalne nawilżenie skóry. Działa przeciwzapalnie i ściągająco przyspieszając proces rewitalizacji skóry.

  skinicer® REPAIR MASK nie zawiera syntetycznych środków konserwujących, silikonów jak również jest wolny od składników wytwarzanych na bazie olejów mineralnych.

  199.00  brutto
 • 0 out of 5

  Serum do twarzy
  skinicer® REPAIR SERUM – 30 ml

  skinicer® REPAIR SERUM to innowacyjny i niezwykły kosmetyk dedykowany nadmiernie przetłuszczającej się skórze; najczęściej wśród młodych, których skóra ma skłonność do nadmiernego wydzielania tłuszczu (sebum). Ten stan rzeczy jakże często staje się powodem niepożądanych następstw takich jak trądzik, trądzik pospolity, grudkowy, krostkowy.

  Kosmetyk uhonorowany nagrodą Targów Kosmetycznych w Łodzi jako:

  „Najbardziej innowacyjny kosmetyk dla skóry wrażliwej roku 2014”

  189.00  brutto
 • 0 out of 5

  Szampon
  skinicer® SEDATIVE SHAMPOO – 100 ml

  skinicer® SEDATIVE SHAMPOO – szampon dla swędzącej i podrażnionej skóry głowy. Obecny w składzie szamponu Spiralin® hamuje rozwój drobnoustrojów oraz wspiera proces regeneracji i rewitalizacji skóry. Pantenol w roztworze olejnym i wyciąg z rumianku wspierają proces regeneracji i przynoszą ukojenie podrażnionej skórze. Betainy dostarczają wysuszonej skórze dodatkowej porcji wilgoci. Wyciąg z kory wierzby wspomaga łagodne usunięcie zewnętrznych, obumarłych warstw naskórka i koi podrażnienia skóry. Naturalne tensydy (środki powierzchniowo czynne) pochodzące z naturalnego olejku kokosowego zapewniają łagodne i dokładne oczyszczenie skóry głowy i włosów. Pszeniczne proteiny nadają włosom dodatkowego blasku i miękkości.

   
  58.00  brutto
 • 0 out of 5

  Żel do mycia twarzy
  skinicer® REPAIR CLEANSER – 100 ml

  skinicer® REPAIR CLEANSER to mydło opracowane dla pielęgnacji skóry trądzikowej ale również i tej „normalnej”. Zawarte w kosmetyku tensydy (środki powierzchniowo czynne) na bazie naturalnego olejku kokosowego zapewniają łagodne i gruntowne oczyszczenie powierzchni skóry. Ekstrakt z kory wierzby pozyskany z ekologicznych upraw delikatnie usuwa zewnętrzne, obumarłe warstwy naskórka.

  skinicer® REPAIR CLEANSER posiada niemal identyczny z naszą skórą odczyn PH.  Zdecydowana większość środków pielęgnujących ze względu na swój zasadowy odczyn wymaga stosowania toników po umyciu twarzy, które przywracają skórze jej lekko kwaśny  odczyn. W literaturze można spotkać dane, zgodnie z którymi naturalny odczyn pH naszej skóry mieści się w przedziale od 4,7 do 5,6.

  56.00  brutto

O trądziku

Skóra trądzikowa jest powszechnym zjawiskiem. Lecz w żadnym przypadku nie umniejsza to znaczenia tego problemu. Jednak pielęgnacja skóry trądzikowej stanowi jest poważne wyzwanie. Rzecz jasna nie tylko o pielęgnację cery trądzikowej tu chodzi. Problem natury estetycznej jakże często jest powodem stresu, dyskomfortu a nawet kompleksów.
Źródłem infekcji bakteryjnych (trądzik pospolity, grudkowy, krostkowy, trądzik różowaty) są wbrew powszechnej opinii nie bakterie a niewłaściwa pielęgnacja/higiena skóry. Infekcja to skutek. Dlatego: regularna pielęgnacja skóry twarzy jest tak ważna.

Z pewnością skóra młodych z powodu tendencji do nadmiernego wydzielania sebum jest szczególnie narażona na infekcje. Lecz właśnie dlatego dbałość o odpowiednią higienę i pielęgnację tego typu skóry staje się jeszcze ważniejsza.
Bez wątpienia: pielęgnacja skóry trądzikowej wymaga szczególnej uwagi i odpowiednich kosmetyków. Lecz pielęgnacja cery trądzikowej to nie wszystko. Ochrona przed drobnoustrojami powodującymi stany zapalne to równie ważny aspekt.