• 0 out of 5

  Ekstrakt z nowozelandzkiej małży zielonej
  Mussel Extract – 60 tabletek

  Ekstrakt z nowozelandzkiej małży zielonej (inaczej: omułek zielonowargowy) to codzienna dawka ekstraktu, witamin i selenu dla tych, którzy pragną jak najdłużej pozostać młodymi. Kapsułki powlekane dla redukcji specyficznego zapachu i smaku.

    Dlaczego właśnie te witaminy i mikroelementy?
  • Witamina C wspomaga wytwarzanie kolagenu przez fibroblasty.
  • Witaminy B1, B2, B6 i witamina C wspomagają zrównoważoną przemianę materii oraz wzmacniają układ nerwowy
  • Witaminy B2, C, E oraz selen to przeciwutleniacze.
  • Witaminy B2, B6 i witamina C pomagają przezwyciężać stany przemęczenia.
  • Witaminy B6, C i selen wzmacniają układ immunologiczny.
  Witamina B6 wspomaga proces syntezy cysteiny.
  79.00  brutto
 • 0 out of 5

  Witaminy i minerały dla włosów i paznokci
  HAIR&NAILS – 30 kapsułek

  Hair&Nails – czyli codzienna dawka witamin i mikroelementów dla Twych zdrowych włosów i paznokci Dlaczego właśnie te witaminy i mikroelementy?

  · Puder bambusowy zawierający krzem organiczny G5. Przyczynia się m.in. do zachowania zdrowych i lśniących włosów oraz do wzrostu mocnych paznokci. · Biotyna należy do witamin grupy B i zawiera cząsteczki siarki chroniące naszą skórę i włosy. Zalecana jest na problemy ze słabymi, wypadającymi włosami oraz łamliwymi, słabymi paznokciami. Jej niedobór sprzyja powstawaniu łupieżu oraz łuszczeniu się skóry. · Cynk: jego niedobór to częstsze infekcje, brak apetytu, zmęczenie ale też wypadające włosy i osłabione paznokcie. · Witamina A (retinol) - jej niedobór jest przyczyną suchej, łuszczącej się skóry. Działa antyoksydacyjnie. · Witamina C - zmiata wolne rodniki, które uszkadzają komórki skóry przyspieszając jej starzenie. Jest niezbędna w wytwarzaniu kolagenu.

  79.00  brutto