Lakier do paznokci Oxyperm - classic red

Więcej widoków

Lakier do paznokci Oxyperm - classic red
39,00 zł

Dostępność: Dostępny


skinicer® OXYPERM – lakier przepuszczający tlen zawarty w powietrzu

Dostęp tlenu zawartego w powietrzu do Twych paznokci jest niezbędny dla ich prawidłowego wzrostu oraz kondycji. Stosowanie nieprzepuszczających tlen lakierów niesie ryzyko przebarwień i osłabienia struktury paznokci. Paznokcie stają się kruche i łamliwe. Zatem jaki lakier do paznokci stosować? Zapewne ten, które Tobie się najbardziej podoba. Czy możliwy jest kompromis: walory estetyczne i jednocześnie odpowiednia pielęgnacja? Otóż tak.
Stosowany profilaktycznie skinicer® OXYPERM pozwala „odetchnąć” płytce paznokciowej. Już po kilku tygodniach jego stosowania paznokcie odzyskują swój blask! Rzecz jasna; Panie, które preferują tradycyjny, akrylowy lakier mogą wrócić po krótkiej „kuracji” do swych dawnych upodobań!
• skinicer® OXYPERM pozwala „oddychać” paznokciom i chroni je przed bakteriami,
• skinicer® OXYPERM jest niezastąpiony w przypadku terapii uszkodzonej płytki paznokciowej (grzybica!),
• Jedwab, jako komponent, tworzy paroprzepuszczalny film umożliwiający migrację powietrza,
• Aktywny składnik Spiralin® chroni paznokcie przed drobnoustrojami,
• Pieczołowicie opracowane i dobrane pigmenty gwarantują piękny i wysoki połysk i
• Brak rozpuszczalników w składzie lakieru sprawia, że nie emituje on przykrego zapachu

Nawet w przypadku nałożenia 2 warstw lakieru i użycia skinicer® OXYPERM BASE + TOPCOAT jako podkładu i warstwy wierzchniej zapewniony jest swobodny przepływ powietrza.

Stosowanie:
Bazę lakieru stanowi roztwór wodny, co nieznacznie wydłuża czas jego schnięcia. Czas pomiędzy nałożeniem kolejnych warstw powinien wynosić co najmniej 5 minut. Lakier może wydawać się elastyczny, lecz twardnieje z czasem. Dla najlepszego rezultatu zaleca się użycie skinicer® OXYPERM BASE + TOPCOAT jako podkładu i warstwy wierzchniej.

Lakier utrzymuje się nawet do 2 tygodni. Zalecamy usunąć go przy pomocy skinicer® OXYPERM NAIL POLISH REMOVER i; jeśli to konieczne ponownie nanieść.

Zmywanie lakieru:
Nanieś preparat skinicer® OXYPERM NAIL POLISH REMOVER na paznokcie. Pozostaw na 3 do 5 minut, a następnie dokładnie wytrzyj. W razie potrzeby powtórz czynność. W przypadku grzybicy paznokci polecamy stosowanie równolegle do skinicer® OXYPERM Spirularin® NS.
Pojemność: 6ml
Opis

Szczegóły

Dostęp tlenu zawartego w powietrzu jest niezbędny dla prawidłowego wzrostu oraz kondycji Twych paznokci. Stosowanie lakierów, nieprzepuszczających tlenu niesie ryzyko przebarwienia paznokci, a także pogorszenia ich kondycji (np. stają się cienkie).

Lakier do paznokci skinicer® OXYPERM pozwala nie tylko oddychać Twoim paznokciom, ale również chroni je przed bakteriami, wirusami i grzybicą.

Kompozycja wody, akrylanów, jedwabiu i ekstraktu z mikroalgi - Spiralin®, tworzy ze skinicer® OXYPERM „oddychający” i bezrozpuszczalnikowy lakier do paznokci. Ponadto, oferuje zalety wynikające z zawartości aktywnego składnika - Spiralin®.

■ skinicer® OXYPERM jest niezastąpiony w przypadku terapii uszkodzonej płytki paznokciowej (grzybica!)
■ Jedwab, jako komponent, tworzy paroprzepuszczalny film umożliwiający migrację powietrza
Spiralin® wspomaga aktywność komórek paznokci oraz chroni je przed drobnoustrojami
■ Perfekcyjnie opracowane i dobrane pigmenty gwarantują piękny i wysoki połysk
■ Brak rozpuszczalników w składzie lakieru sprawia, że nie emituje on przykrego zapachu

Przeprowadzone testy laboratoryjne potwierdziły przepuszczalność zarówno pary wodnej jak i tlenu. Nawet w przypadku nałożenia 2 warstw skinicer® OXYPERM i użycia skinicer® OXYPERM BASE + TOPCOAT jako podkładu i warstwy wierzchniej zapewniony jest swobodny przepływ powietrza.

Stosowanie:
Bazę lakieru stanowi roztwór wodny, co nieznacznie wydłuża czas jego schnięcia. Nakładając lakier należy pamiętać, by czas pomiędzy nałożeniem kolejnych warstw wynosił co najmniej 5 min. Lakier może wydawać się nieco elastyczny, lecz twardnieje z czasem. Zalecamy, aby lakier nakładać wieczorem, z uwagi na mniejsze ryzyko uszkodzenia nałożonych warstw.
Chcąc uzyskać najlepszy rezultat zaleca się użycie podkładu skinicer® OXYPERM BASE + TOPCOAT jako podkładu i warstwy wierzchniej.

Lakier utrzymuje się nawet do 2 tygodni. Po tym okresie, zalecamy usunąć go przy pomocy skinicer® OXYPERM NAIL POLISH REMOVER i; jeśli to koniecznie ponownie nałożyć.

Zmywanie lakieru:
Przy pomocy bawełnianego wacika nanieść preparat skinicer® OXYPERM NAIL POLISH REMOVER na paznokcie. Pozostaw go od 3 do 5 minut, a następnie dokładnie wytrzyj. W razie potrzeby powtórz czynność.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Pojemność 6 ml
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.